Cum arată Carla, sora Alinei Ceușan

De Oana Savin, pe Ultimul update Marți, 25 februarie 2020, 18:07
Alina Ceușan este o cunoscută bloggeriță din Cluj, care a intrat în vizorul presei și a publicului larg odată cu participarea la emisiunea Asia Express. Dacă Alina este frumoasă, stai să o vezi pe sora ei Carla.

Carla este sora cea mică, „blondă cu ochi căprui”, o descrie Ceușan pe blogul ei. Tânăra este studentă la Universitatea de Artă și Design din Cluj-Napoca.

Citește și: Cine este Alina Ceușan de la Asia Express

Cel mai bun fotograf de fashion pentru mine, Cel mai bun sfătuitor: să-mi las rujul sau nu? Da! Dar de ce? Nu știu…merge mai bine cu…așa-mi răspunde întotdeauna”, a scris Alina în anul 2012 pe blogul personal.

Cum arată Carla, sora Alinei Ceușan

Mai mult, bloggărița susține că sora ei îi spunea, atunci când era mică, că își dorește să fie ca ea.

Citește și: Exclusiv! Alina Ceușan și Carmen Grebenișan dezvăluiri din culisele Asia Express. Ce nu s-a văzut la TV

Acum, Carla a crescut și a devenit la fel de frumoasă ca celebra ei soră.

Vezi în Galeria FOTO cum arată Carla Ceușan.

Sursă foto: Instagram