Echipa Unica

Echipa Unica.ro

Publisher online

Bogdan Galca

bogdan.galca@ringier.ro

Online Content Manager

Erika Chivu

erika.chivu@ringier.ro

Entertainment Editor

Mihaela Dobre

mihaela.dobre@ringier.ro

Online Editor 

Andreea Catrina

andreea.catrina@ringier.ro

Online Editors

Carmen Ghibuțiu

carmen.ghibutiu@ringier.ro

Claudia Grigore

claudia.grigore@ringier.ro

Editor – Retete.unica.ro

Ana Munteanu

ana.munteanu@ringier.ro

Editor – Baby.Unica.ro

Simona David

simona.david@ringier.ro

Operator imagine, editor video, fotograf

Robert Hanciarec

robert.hanciarec@ringier.ro

Head of Online IT

Bogdan Iacob

Unica.ro aparţine trustului internaţional de presă Ringier Romania.

General Manager

Mihnea Vasiliu

 

Echipa revistei Unica

  • Raluca Hagiu, redactor-şef
    • email: raluca.hagiu@unica.ro
  • Laura Davidescu, redactor sef adjunct
    • email: laura.davidescu@unica.ro
  • Carmen Dima, art-director
    • email: carmen.dima@unica.ro
  • Georgiana Constantin, beauty editor
    • email: georgiana.constantin@unica.ro
  • Carmen Ghibuțiu, redactor
    • email: carmen.ghibutiu@unica.ro
  • Mihaela Alexandru, editor foto
    • email: mihaela.alexandru@unica.ro
  • Adina Rosetti, redactor
    • email: adina.rosetti@gmail.com
  • Monica Cismaru, redactor
    • monica.cismaru@gmail.com
  • Irina Hartia, stilist
    • irinahartia@yahoo.com
  • Alexandra Calafeteanu – stilist
    • email: alexandra.calafeteanu@unica.ro
  • Carla Enea, colaborator
  • email: carla.enea@unica.ro

FII PRIMA CARE AFLĂ

...tot ce trebuie să știe o femeie specială, ca tine

Abonează-te la newsletterul Unica și primești imediat un e-book GRATUIT!
"Cum să arăți superb vara asta":
14 pagini cu trucuri de la vedete și specialiști despre sport, diete și frumusețe

Vă recomandăm: