Cum arată casa Ilincăi Vandici. Vedeta are un dressing impresionant

.
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Ilinca Vandici are cu ce se lăuda. Vedeta a muncit pe brânci pentru a își face casa visurilor sale, pe care a început-o încă din 2022. Astăzi, prezentatoare se bucură de o locuință fabuloasă, iar dressing-ul pe care și l-a făcut pare demn de vedetele de la Hollywood. Iată cum arată casa Ilincăi.

Ilinca Vandici și-a terminat casa. Imagini din locuința de vis a vedetei

Ilinca Vandici și-a terminat vila, iar interiorul luminos este demn de revistele de design interior. Fiecare încăpere este atent gândită, livingul este enorm și decorat minimalist, în timp ce dormitorul este perfect pentru odihnă și are elemente sofisticate.

Totuși, cel mai impresionant lucru din întreaga casă este dressingul de lux al Ilincăi Vandici. Este generos și foarte bine organizat, demn de pasiunea vedetei pentru modă și machiaj.

Citește și: Ilinca Vandici, primele declarații despre iubitul ei, Bogdan Boitor: „Povestea este că…”. Este prima oară când vedeta se afișează cu un bărbat după divorțul de Andrei Neacșu

Cu o insulă în mijloc pentru accesorii, dressingul impresionează și prin felul în care este luminat prin ferestre. În plus, compartimentarea este inteligentă, astfel încât vedeta să își găsească rapid piesele de care are nevoie.

Cu toate că procesul nu a fost deloc ușor, Ilinca Vandici a reușit să termine construcția și totul a ieșit așa cum își dorea.

Are un nou iubit, după divorț

Ilinca Vandici se poate declara o femeie împlinită. Are o carieră frumoasă, un copil sănătos, o casă cu mult bun gust și, după divorț, și-a găsit din nou fericirea în brațele unui alt bărbat.

Prezentatoarea Tv  a mărturisit că are iubit, lansând informația într-un mod foarte relaxat.

Citește și: Teo și Ilinca Vandici, reacții dure după mărturiile Mihaelei Rădulescu despre părinții lui Felix Baumgartner. „Eu nu înțeleg! Ce faci? Nu lași femeia să intre în propria ei casă?”

„Povestea este că am la fel ca iubitul meu. Ne-am cumpărat amândoi la fel”, a spus Ilinca Vandici.

Ea nu a oferit alte detalii despre bărbat, însă este prima oară când vorbește despre o nouă relație de la despărțirea de tatăl copilului său, Andrei Neacșu, cu care s-a căsătorit în 2017.

De la divorț, ea a ales să își țină viața privată departe de luminile reflectoarelor și a ales să se concentreze pe creșterea lui Zina, băiețelul său.

Conform informațiilor din mediul online, prezentatoarea Tv ar forma un cuplu cu Bogdan Boitor, un bărbat care provine dintr-o familie cunoscută în lumea politică locală. Acesta este fiul fostului primar din Asuaju de Sus, Vasile Boitor.

Tânărul a candidat pentru un loc în parlament și în viața personală, a avut o relație cu o tânără doctoriță, cu care s-a și logodit. Cei doi s-au despărțit acum doi ani. Fosta lui parteneră locuiește acum în Franța.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO încărcat pe unica.ro

Google News Urmărește-ne pe Google News

Primești pe e-mail cele mai importante articole apărute pe Unica.ro!
Abonează-te la newsletter
buton