Carmen Brumă, repetiţii pentru nuntă?

.
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Carmen Brumă şi Mircea Badea sunt una dintre cele mai discrete apariţii din showbiz-ul dâmboviţean, iar una dintre cele mai aşteptate veşti din partea celor doi, care formează un cuplu de mai bine de 10 ani, este cea a căsătoriei.

Prezenţi, aseară, la petrecerea aniversară a revistei Viva, Carmen şi Mircea au fost imaginea unui tablou de nuntă.
Iubita antenistului a purtat o rochie albă, lungă, creaţie Claudia Castrase, care, aşa cum au sugerat şi fanii de pe pagina sa de Facebook, „merge şi pentru alt eveniment”. Doar voalul îi lipsea.
Rochia purtată de Carmen Brumă i-a pus în valoare corpul perfect, vedeta postului RealitateaTV completându-şi ţinuta cu accesorii argintii, puţine la număr, dar foarte atent alese.
Vezi continuarea pe libertatea.ro. CLICK AICI!

Urmăreşte cel mai nou VIDEO încărcat pe unica.ro

Google News Urmărește-ne pe Google News

Primești pe e-mail cele mai importante articole apărute pe Unica.ro!
Abonează-te la newsletter
buton