Prințul William, suprins în ipostaze inedite într-un club, fără soția lui

În timp ce în Anglia s-a sărbătorit Ziua Commonwealth, Prințul William a preferat să facă o mică escapadă în Alpi. Viitorul rege al Marii Britanii a fost surprins în ipostaze inedite în timp ce dansa într-un club din Elveția.

Filmulețul cu William a devenit viral în scurt timp, acesta suprinzând mișcările de dans ale bărbatului. Prințul se pare că a plecat la munte doar cu prietenii, lăsându-o pe soția lui, Kate Middleton, cu cei doi copii acasă.

Will s-a întors în Londra luni şi a fost singurul membru al Casei Regale, care a lipsit de la ceremonia organizată la Westminster Abbey şi de la recepţia Palatului Buckingham. Uite cât de mult s-a distrat Prințul William în clubul din Elveția și cu ce mișcări de dans a captivat audiența.

Citește și: Cum era Kate Middleton în studenție, înainte să-l cunoască pe Prințul William

Citește și: Motivul pentru care Prințul William nu poartă niciodată verighetă

Recomandari
Doctorul Zilei
Glamour
Elle
Sfatul Medicului
Viva.ro
Mai multe din Vedete

FII PRIMA CARE AFLĂ

...tot ce trebuie să știe o femeie specială, ca tine

Abonează-te la newsletterul Unica și primești imediat un e-book GRATUIT
cu tendințele de toamnă-iarnă 2017-2018 în modă și frumusețe!

Vă recomandăm: