Ce medie a obținut la BAC iubita lui Selly

De Oana Savin, pe
Selly a reușit să ia o medie mare la examentul de Bacalaureat, însă iubita lui, Smaranda Stirbu, l-a surclasat pe celebrul vlogger.

După afișarea rezultatelor, Selly a postat pe pagina sa de Instagram notele pe care le-a opbținut la examene. Astfel, el a luat 9.50 la Limba Română, 9.60 la Matematică și 9.70 la Biologie.

Dacă el se laudă cu o medie de 9.60, iubita sa nu s-a lăsat mai prejos și l-a întrecut cu mult.

Citește și: Selly a renunțat la limuzină. Cum a apărut vloggerul la Bacalaureat

Potrivit Perfecte.ro, Smaranda a avut media 9.83 după ce a luat nota 10 la Limba și Literatura Română, 9.80 la Matematică și 9.70 la Biologie.

Ce medie a obținut la BAC iubita lui Selly

Pe mai departe, tânăra vrea să urmeze cursurile Facultății de Medicină, în timp ce Selly vrea să facă o facultate în domeniul business și intenționează să aplice la Tiffin University.

Vezi în Galeria FOTO mai multe imagini cu Smaranda Stirbu și Selly.

Sursă foto: Instagram