Andreea Antonescu, păcălită de MTV

De Unica.ro pe

Fosta componentă a trupei Andre, Andreea Antonescu, a fost păcălită cu o farsă de echipa programului matinal de la MTV şi ProFM – „Semen cu Ivan”.
Invitată la MTV pentru un interviu, cântăreaţa a avut surpriza să îl întâlnească pe trăznitul reporter al rubricii „LOL Story”, care a jucat rolul unui tânăr emo extrem de trist.
Fiind studentă la psihologie, Andreea Antonescu a încercat să îi dea câteva sfaturi utile pentru a fi mai optimist, momentul culminant fiind acela în care reporterul a convins-o să îl gâdile în talpă.
Emisiunea „LOL Story” cu Andreea Antonescu va fi difuzată miercuri dimineaţă, la „Semen cu Ivan”.

„Este cea mai tare farsă care mi s-a făcut şi nu au fost puţini cei care au încercat. Reporterul m-a făcut să trec prin toate stările posibile: am ajuns de la disperare la extaz.
Tot ce am vrut a fost să îl fac să zâmbească”, a declarat Andreea Antonescu. Farsa va putea fi urmărită miercuri, atât pe radio, cât şi la tv.
Autor: Florin Ghioca

EXCLUSIV. Noi începuturi pentru Anna Lesko. Artista își renovează complet casa. VIDEO