Acum un an și-a pierdut ambii copii într-un accident. Acum, mama lor a primit o veste uriașă

Tragedia a lovit familia din Balș acum un an, când ambii copii, un băiat și o fată, în vârstă de 23, respectiv 24 de ani, au murit într-un accident de mașină. Erau studenți la Facultatea de Economie și Administrare a Afacerilor din Craiova și se îndreptau spre facultate cu mașina cumpărată chiar de mama lor, dar într-o curbă periculoasă, băiatul, care se afla la volan, a pierdut controlul și s-au izbit de o altă mașină.

Ambii frați, Florin și Gabriela, au decedat, iar mama a primit cumplita veste în Spania, unde se afla la muncă. Ea a venit acasă pentru a-și înmormânta cei doi copii.

Acum, la un an după tragedie, mama îndurerată, în vârstă de 47 de ani a aflat că este din nou însărcinată. Mai mult, ea va avea gemeni, un băiat și o fată. Oamenii din localitatea Balș cred că este un adevărat miracol.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe unica.ro
Eva.ro
Recomandari