Regina Maxima a Olandei a eclipsat-o pe cumnata ei mireasă. Ţinută de înaltă clasă

.
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Regele Willem-Alexander şi Regina Maxima a Olandei au participat zilele trecute la nunta fratelui ei, Juan Zorreguieta cu Andrea Wolf, ocazie cu care şi-a doveit încă o dată stilul de înaltă clasă.

Numai că prezenţa Reginei Maxima a eclipsat total apariţia miresei, participanţii având ochi doar pentru creaţia de înaltă clasă aleasă pentru acest eveniment de către consoarta monarhului.
Regina Maxima a Olandei a eclipsat-o pe cumnata ei mireasă. Ţinută de înaltă clasă

Regina a purtat o rochie roz cu multiple broderii, dar şi cu un decolteu ameţitor, căreia i-a asociat o pelerină elaborată într-o nuanţă liliachie.
Regina Maxima a Olandei a eclipsat-o pe cumnata ei mireasă. Ţinută de înaltă clasă

Centura din argint i-a marcat mijlocul, însă strălucirea ţinutei, creată de Jan Taminiau (designerul care i-a conceput o rochie fabuloasă şi la urcarea pe tron a Regele Willem-Alexander, îm 2013), a fost dată de către diamantele bijuteriilor. Foarte frumoasă, regina Maxima este una dintre cele mai iubite personalităţi publice din Olanda, iar acum face pasul spre lumea întreagă care o descoperă fascinată.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO încărcat pe unica.ro

Google News Urmărește-ne pe Google News

Primești pe e-mail cele mai importante articole apărute pe Unica.ro!
Abonează-te la newsletter
buton