Cristian Țopescu a murit de ziua fiului său. Cum arată Cristi la 42 de ani

Zi de naștere foarte tristă pentru Cristi Țopescu, fiul cel mare al regretatului Cristian Țopescu. În ziua când a împlinit 42 de ani, acesta și-a pierdut tatăl. Fostul comentator sportiv a murit marți, 15 mai, la spitalul Elias, unde fusese internat cu o săptămână înainte.

În vârstă de 81 de ani, Cristian Țopescu a fost căsătorit de trei ori și a avut trei copii. Cristina Țopescu, fiica cea mare, și-a dedicat viața televiziunii, la fel ca tatăl său, fiind foarte cunoscută românilor. Însă ceilalți doi copii ai faimosului jurnalist nu sunt cunoscuți.

Cristi, cel care a împlinit 42 de ani în ziua când a decedat tatăl său, este căsătorit și are la rândul lui doi copii.

Băiatul cel mic, din căsătoria cu Christel Ungar, se numește Felix Sebastian, are 20 de ani și este student la Viena.

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe unica.ro
Jurnalul.ro
Observator.tv