Ioana, fiica lui Mădălin Voicu, este însărcinată. Ce sex are bebelușul și ce nume va purta

De Unica.ro, pe Ultimul update Miercuri, 30 martie 2022, 10:38

Ioana Voicu, fiica lui Mădălin Voicu, este însărcinată cu primul copil. „Indiferent cât de grea mi-a fost ziua, o singură mișcare e suficientă ca să fie totul din nou în regulă 💝”, a scris jurnalista pe Instagram, în dreptul primei fotografii cu burtica. Ioana formează un cuplu cu Alex Fenechiu, co-fondator și director general al unei platforme de finanțare.

„A fost o sarcină cu mici urcușuri și coborâșuri… De-asta sunt puțin mai atentă. A fost puțin mai greu în primele 4 luni. De-asta am și făcut anunțul acum, pentru că nu am vrut să-l fac până nu eram eu psihic ok. Nu a fost ceva foarte rău, dar deja sentimentele sunt profunde de când rămâi însărcinată și ești mai grijulie față de copil, nu de propria persoană. Am avut niște sperieturi”, a declarat Ioana Voicu, la Antena Stars.

„Iese taur, ca mine. Nici dacă îmi programam nu ieșea atât de bine. Iese undeva până la jumătatea lui mai. Este fetiță! O va chema Annora. Am visat acest nume acum vreo trei ani de zile. Mi-a plăcut foarte mult. Am căutat să văd dacă există măcar, când m-am trezit. Am zis că, dacă o să am o fetiță, așa o va chema”, a continuat.

CONȚINUT VIDEO UNICA

„Toată lumea este bucuroasă, entuziasmată, abia așteaptă. Și din gașca de prieteni sunt prima care o să dea startul. Tata era foarte sigur că este băiat. Mă cert de trei ani cu el. Chiar și în direct am avut o dispută în care îi spuneam că eu, când voi rămâne gravidă, voi avea fată”, a mai spus.

Articolul continuă după recomandări

Citește și:

Fiica Andreei Marin și a lui Ștefan Bănică Junior a împlinit 14 ani. Cu cine seamănă Violeta

Fiica Oanei Cuzino a împlinit 19 ani. Naomi este studentă la Psihologie

Ce cadou de Crăciun a primit Ioana, unica fiică a lui Ion Țiriac

Ioana Voicu este prezentatoare Aleph News. „Când i-am spus tatălui meu că vreau să renunț la Conservator eram deja în anul II… Spre surprinderea mea, a înțeles și mi-a zis: «Bine, fata mea, și ce vrei să faci?». Și i-am răspuns fără ezitare: «Televiziune!». A primit bine vestea, dar nu cred că se aștepta să fiu atât de hotărâtă”, declara Ioana Voicu în trecut.

„Știrile sunt cea mai mare provocare. De la a lucra în tot felul de programe, la editare și prezentare, eu venind din cu totul alt mediu. Este o experiență frumoasă, învăț în fiecare zi un lucru nou și a ajuns să îmi fie foarte dragă această provocare”, mai scria jurnalista în urmă cu ceva timp, în mediul online.

Foto: Instagram

Urmărește-ne pe Google News