Iată cine este noua iubită a lui Bobby Păunescu! Poate concura la frumuseţe cu Monica Bîrlădeanu?

De Geo Berciu pe

La aproape doi ani după despărţirea de Monica Bârlădeanu, cu care a avut o relaţie de opt ani de zile, regizorul Bobby Păunescu a recunoscut că este implicat într-o nouă relaţie.

Partenera lui actuală se numeşte Alice Peneacă şi este studentă la Relaţii Internaţionale şi Studii Europene, în cadrul Facultăţii de Ştiinte Politice.

Frumuseţea care i-a furat inima este un fotomodel de 22 de ani care a pozat recent în noul număr al revistei FHM. Tânăra nu este o începătoare în lumea modellingului, ea participând la prezentări de modă şi realizând reclame, difuzate în străinătate.

„Da, suntem împreună!”, a recunoscut Bobby Paunescu pentru revista în care iubita lui a apărut. Cei doi susţin că a fost dragoste la prima vedere, iar piesa lor specială, care le-a stârnit sentimentele, este „Thunder in My Heart” (Leo Sayer).

Povestea de dragoste dintre producător şi modelul internaţional a început la sfârşitul anului trecut. Cei doi s-au cunoscut la petrecerea de sfârşit de an a şcolii de actorie Mandragora Movies Film Academy pe care Alice o urmează.

Oricum, tânăra are toate şansele să ajungă cel puţin la fel de cunoscută ca Monica Bîrlădeanu, care şi ea a debutat ca manechin, apoi a ajuns prezentatoare tv, pentru ca în cele din urmă să încerce să cucerească Hollywoodul sub numele de Monica Dean.

Prințul Louis împlinește un an. Ce fotografii au publicat Ducii de Cambridge