Ca să fii vedetă nu trebuie neapărat să ai şi mână largă. Vrei să faci gesturi de caritate, faci, nu vrei, nu te obligă nimeni. Nici măcar simţul civic. În timp ce unele persoane publice aruncă bani în stânga şi-n dreapta pentru a-şi face loc în Rai, altele, fără nici o legătură cu criza economică, se arată mai mult decât cumpătate. Acestea preferă să se facă de râs decât să bage mâna în buzunar.
Connect-R ia pielea de pe colegi
În spatele popularităţii şi al imaginii sale de smerit, Connect- R îşi consolidează renumele în topul zgârciţilor şi al mincinoşilor din showbizul autohton.
Deşi este unul dintre cel mai bine cotaţi artişti din ultimii ani şi ia peste 4.000 de euro pe un spectacol, minte că locuieşte într-o garsonieră şi-şi ia dansatorii cu rândul la concerte, doi câte doi, ca să bage el în buzunar cei 400 de lei pe care i-ar fi cheltuit ca să-i aibă pe toţi pe scenă.
Vezi continuarea pe libertatea.ro!