Chef Orlando Zaharia, jurat al emisiunii „Chefi la cuțite”, a povestit că a gătit pentru președintele României, Traian Băsescu, ani la rând. Bucătarul a precizat că, spre surprinderea tuturor, fostul șef al statului nu era deloc pretențios, spre deosebire de soția acestuia, Maria Băsescu. Citește mai multe în articol.
Chef Orlando Zaharia, jurat al emisiunii „Chefi la cuțite”, a povestit că a gătit pentru președintele României, Traian Băsescu, ani la rând. Bucătarul a precizat că, spre surprinderea tuturor, fostul șef al statului nu era deloc pretențios, spre deosebire de soția acestuia, Maria Băsescu. Citește mai multe în articol.