Anamaria Ferentz s-a întors recent în România și are de gând să sărbătorească Paștele aici, împreună mama ei. Invitată în emisiunea „La Măruță”, artista a povestit despre cum este viața ei în SUA cu iubitul Douglas și cei șapte copii pe care acesta îi are din fostele căsnicii. Citește mai multe în articol.
Anamaria Ferentz
Adevăratul motiv pentru care Anamaria Ferentz a plecat în America