Oase a reușit să slăbească spectaculos, iar acum se mândrește cu noua lui siluetă.
Fostul co-prezentator de la America Express a postat pe rețelele de socializare imagini la bustul gol, arătându-le tuturor schimbarea imensă prin care a trecut.
Anul acesta, Oase a anunțat că nu va mai face parte din noul sezon al America Express și asta pentru că are câteva proiecte în derulare. Se pare că unul dintre proiectele sale era de fapt un scop: acela de a slăbi. Și a reușit. Ionuț a postat pe Instagram o imagine la bustul gol în care apare în două ipostaze: îaninte și după ce a slăbit.
Ionuț Dongo, pe numele său adevărat, a devenit cunoscut odată cu participarea și câștigarea celui de al doilea sezon al emisiunii Asia Express. După această reușită, Oase a revenit în show, de data aceasta în c calitate de co-prezentator.
„Îmi las mie aici dovada ca poți avea orice îți dorești în viata dacă muncești. Putem spune ca am învatat în 4 luni Photoshop pe de rost, nu?”, a afirmat Oase făcând o glumă, așa cum și-a obișnuit urmăritorii.
În urmă cu câteva zile, Oase a fost invitat în podcastul „Colegi de cameră” realizat de Cătălin Bordea și Nelu Cortea. Aici, el a vorbit despre felul în care a reușit să slăbească.
„Alerg zilnic la 7 dimineața, mai puțin când beau cu o seară înainte. Mi-a spus un nutriționist, „să vezi ce bine o să te simți”. După trei luni de zile l-am sunat. În fiecare zi simți durere și atât. Îmi place să alerg, dar și dietă și tot. Mi-a zis: „dacă n-ai bea alcool, acum erai băț””, a afirmat Oase.
Fostul co-prezentator de la America Express a postat pe rețelele de socializare imagini la bustul gol, arătându-le tuturor schimbarea imensă prin care a trecut.