Chef Alexandru Sautner a pierdut primul său concurent din sezonul 17 al emisiunii „Chefi la cuțite”, în ediția de marți, 14 aprilie. După cel de-al doilea battle câștigat de chef Orlando Zaharia, Irina Man a fost eliminată. Citește mai multe în articol.
Chef Alexandru Sautner a pierdut primul său concurent din sezonul 17 al emisiunii „Chefi la cuțite”, în ediția de marți, 14 aprilie. După cel de-al doilea battle câștigat de chef Orlando Zaharia, Irina Man a fost eliminată. Citește mai multe în articol.