Roxana Blenche și soțul ei, Cătălin, au fost eliminați în ediția de aseară, 21 februarie, după ce au intrat în la eliminare împreună cu Eliza și Cosmin Natanticu. Cel de-al doilea cuplu a pierdut proba perechilor, după ce Lizi a abandonat. Citește mai multe în articol.
Roxana Blenche și soțul ei, Cătălin, au fost eliminați în ediția de aseară, 21 februarie, după ce au intrat în la eliminare împreună cu Eliza și Cosmin Natanticu. Cel de-al doilea cuplu a pierdut proba perechilor, după ce Lizi a abandonat. Citește mai multe în articol.