Soția lui Mihai Leu este italiancă, dar a descoperit secretul frumuseţii în România

De Libertatea.ro pe

Mihai Leu este unul din puținii sportivi din lume cu o căsnicie de peste 20 de ani, acest lucru datorându-se faptului că are o relație excelentă cu jumătatea sa.

Primul campion mondial la box profesionist al României este căsătorit din anii ’90 cu Anna, o italiancă pe care a cunoscut-o în Germania, în perioada când era la apogeul carierei sale în boxul mondial. După ce s-au căsătorit, Anna și Mihai au devenit părinții lui Marco, tânăr ce azi are 21 de ani și este student în Timișoara la două facultăți.

Deși locuiește la Hunedoara, Anna Leu este la curent cu tendințele din modă și cu noile tratamente revoluționare de frumusețe.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro

Prințul Louis împlinește un an. Ce fotografii au publicat Ducii de Cambridge