Roxana Vancea a pozat complet goală. FOTO

De Mădălina Manole pe 27 aprilie 2018
Momentul mult așteptat de toți fanii Roxanei Vancea a venit, în sfârșit. Sexy asistenta TV s-a lăsat fotografiată complet goală și imaginea a strâns zeci de mii de aprecieri imediat.

Roxana Vancea, fosta asistentă a matinalilor de la „Neatza cu Răzvan şi Dani”, și-a obișnuit deja admiratorii cu fotografii incitante în care apare în ipostaze provocatoare, însă de această dată i-a lăsat pe toți cu gura căscată de admirație. Vedeta TV arată incredibil de bine, are o siluetă sculptată, este adepta unui stil de viață echilibrat, consumă doar hrană sănătoasă și este dependentă de sală.

Roxana Vancea nud-poza goala

Roxana Vancea va împlini în curând 28 de ani, este de origine din Târgu-Jiu și în prezent, după ce și-a încercat norocul în televiziune, s-a axat în totalitate pe sport, având în vedere că a urmat cursurile Facultății de Educație Fizică și Sport.

Citește și – Laura Cosoi, imagini exclusive de la ședința foto pentru coperta UNICA

Sursă foto: Instagram

Andreea Berecleanu a dezvăluit care este secretul unei vieți de cuplu fericite