Gabriela a probat 7 ţinute pentru 7 zile

Gabriela Matei are 18 ani, esteelevă în clasa a XII-a la Colegiul Naţional Ion Creangă din Bucureşti, îi place foarte mult să meargă la cumpărături cu prietenele, consider shopping-ul o activitate foarte relaxantă şi, pentru o zi, a fost vedeta noastră.
Gabriela a selectat două dintre cele mai frumoase fotografii ale sale, s-a înscris în pagina de concurs şi a fost sunată de stilistele noastre.
Ce a urmat?O şedinţă foto extraordinară în care Gabriela a intrat în pielea actriţei Hyden Panettiere, căreia îi seamănă vizibil.
Ajutată de colegele noastre, Alexandra şi Oana, tânăra studentă a purtat 7 vestimentaţii pentru fiecare zi a săptămânii.
Dacă vrei şi tu să te îmbraci precum Hyden Panettiere, atunci te invit să urmăreşti pictorialul ce urmează şi să vezi cum te poţi adapta stilului unei vedete fără a necesita cheltuieli exorbitante.
Luni – la eveniment

Ochelari Aldo (39 lei), pulover Debenhams (110 lei), rochie Rebelle (95 lei), geantă Debenhams (170 lei), cizme Aldo (339 lei).

Urmăreşte cel mai nou VIDEO incărcat pe unica.ro
Jurnalul.ro
Observator.tv